01.05.2020

Освітній дім прав людини представив на своєму сайті посібник з підготовки моніторів НПМ

На базі Освітнього дому прав людини в Чернігові на постійній основі проходять тренінги з підготовки моніторів Національного превентивного механізму (НПМ). В рамках навчальної програми експертами було розроблено відповідний посібник.

Видання розкриває основні теми, що передбачені навчальною програмою і може використовуватись під час тренінгу, для самостійної підготовки та у якості довідкового матеріалу. Видання підготовлено громадською організацією «MART» в рамках проекту «Зміцнення потенціалу Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії.

Підготовка видання здійснювалося у партнерстві з Секретаріатом Уповноваженого Верховної ради України з прав людинигромадською організацією «Україна без тортур»Центром Інформації про права людини, громадською спілкою «Освітній дім прав людини в Чернігові», Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органівгромадською організацією «Експертний центр прав людини».

Посилання на посібник

Розділи

Повідомити про порушення
ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ Підписатися
  • monitor-info.com.ua
  • +38 067 011 45 45 (UA)
  • 04070, м. Київ, Волошськая 22/28 (Хорива 22/28) кв. 54 (1 поверх)