25.04.2024

Заключна зустріч в межах проєкту "Надзвичайна підтримка громадянського суспільства та ЗМІ у відповідь на війну в Україні": успіхи, виклики та плани на майбутнє

Заключна зустріч в межах проєкту "Надзвичайна підтримка громадянського суспільства та ЗМІ у відповідь на війну в Україні": успіхи, виклики та плани на майбутнє

18 квітня 2024 року відбулася заключна зустріч в рамках проєкту Надзвичайна підтримка України та програми Стійкість, які фінансуються Європейським Союзом і виконуються ERIM International (Equal Rights & Independent Media) у партнерстві з Black Sea Trust, Фондом Східної Європи, Фондом Домів Прав Людини та Будинком Прав Людини в Тбілісі.

Менеджерка ГО "Україна без тортур" Вероніка Черкез презентувала результати двох проєктів, реалізованих в рамках цієї програми. “Проєкти, що ми реалізували за підтримки ERIM мали важливий вплив на розвиток нашої Організації, діяльність була направлена в основному на підлаштування роботи під виклики війни. Завдяки виконаним активностям ми змогли систематизувати роботу нових напрямків, що виникли у нас після 24 лютого 2022 року, зокрема роботу з надання правової та гуманітарної допомоги, медіасупроводу та інше”,  - каже Вероніка.

У межах проєктів ми оновили внутрішні документи Організації, зокрема Стратегічний план та комунікаційну стратегію, розробили карти міжнародних та національних партнерів та брендбук, адаптувавши  їх до нових викликів воєнного часу; створили інструменти для збору пожертв на гуманітарну допомогу особам в місцях несвободи, а також для дистанційного моніторингу порушень прав людини. Крім того отримали 106 звернень на гарячу лінію “No Torture”, підготували 40 процесуальних документів, здійснили 8 моніторингових відвідувань місць несвободи та реалізували ще ряд інших активностей.

Дякуємо команді ERIM за зацікавленість, конструктивний діалог та підтримку під час реалізації проєктів.

Розділи

Повідомити про порушення
ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ Підписатися
  • monitor-info.com.ua
  • +38 067 011 45 45 (UA)
  • 04070, м. Київ, Волошськая 22/28 (Хорива 22/28) кв. 54 (1 поверх)