26.05.2018

Факультативний протокол до Конвенції ООН проти катувань. Керівні принципи по виконанню

Видання має на меті підтримати і помножити зусилля міжнародних, регіональних і національних акторів щодо ратифікації та виконанню ФПКПК (Факультативного протоколу до Конвенції ООН проти катувань) .

У ньому наводяться конкретні приклади позитивної практики, взяті зі всього світу. Як НПМи,  так і Підкомітет з попередження тортур та інших жорстоких  нелюдських або принижуючих гідність видів поводження і покарання (ППТ) знаходяться на ранній стадії свого розвитку. Дане видання пропонує ряд подальших практичних кроків, які покликані допомогти у виконанні превентивних мандатів як ППТ, так НПМів (національних превентивних механізмів) .

Керівництво складається з 5 розділів, кожен з яких може читатися окремо.

Перша глава пропонує загальний вступ до ФПКПК . Вона містить опис історії ФПКПК.

У другому розділі дається юридичний постатейний аналіз ФПКПК.

У третьому розділі детально аналізуються перші роки діяльності ППТ.

У четвертому розділі дається керівництво по процесу ратифікації та виконання ФПКПК, особливу увагу приділено становленню НПМ.

П'ята глава грунтується на накопиченому досвіді АПП по роботі з НПМами: в ній розглядаються практичні виклики та оперативні питання, пов'язані з функціонуванням НПМів .

Автори сподіваються, що це видання буде корисним і практичним довідником для всіх зацікавлених акторів, і що воно стане ефективним механізмом для множення зусиль з попередження тортур та інших принижуючих гідність видів поводження в усьому світі.

Повний текст

Розділи

Повідомити про порушення
ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ Підписатися
  • monitor-info.com.ua
  • +38 067 011 45 45 (UA)
  • 04070, м. Київ, Волошськая 22/28 (Хорива 22/28) кв. 54 (1 поверх)