08.02.2020

Ключові принципи діяльності монітора

 1. Не зашкодь.

 2. Знання стандартів.

 3. Достовірність. 

 4. Конфіденційність. 

 5. Делікатність. 

 6. Об`єктивність. 

 7. Прозорість.

 8. Професіоналізм.

 9. Командність.


Не зашкодь


Головний принцип при проведенні візитів до місць несвободи. Часто виникає конфлікт інтересів в умовах необхідності отримання інформації від пацієнтів та відсутності у подальшому негативних наслідків для опитуваних осіб.  При кожному моніторингу необхідно пам’ятати про безпеку осіб, які перебувають у закладі, і жодна дія монітора не повинна негативно позначитися на ставленні адміністрації чи персоналу до осіб в місцях несвободи.

Знання стандартів. Кожен монітор повинен знати міжнародні та державні стандарти, у тому числі ті, що надають їм повноваження проводити візит.

Достовірність

Достовірність надзвичайно важлива для успішного проведення контролю, монітор не повинен давати обіцянок, які не зможе виконати, та  вживати дії, які не зможе довести до завершення. Від початку бесіди клієнт має знати про свої права та обов’язки. 

Конфіденційність

Як випливає з п. 3, будь-яка надана вам інформація  являється конфіденційною, а невиконання цієї вимоги може мати наслідки для опитуваної особи  та підірвати довіру до монітора.

Делікатність

Протягом всього часу спілкування з особами, які перебувають в місці несвободи  обов`язком монітора є неодмінна делікатність  щодо можливого травматичного впливу неприємних  спогадів стосовно певних подій у житті людини.

Об’єктивність

Монітори повинні реєструвати лише події та факти, які дійсно мали місце у закладі, представляти об’єктивні звіти, не піддаючись впливу упередженої думки.

Прозорість

Монітори повинні переконатися, що адміністрація ознайомлена з методологією перевірки та повноваженнями по контролю за діяльністю установи.

Професіоналізм

Моніторингова група зобов’язана провести візит та написати відповідний звіт на достатньо професійному рівні. При необхідності до здійснення візиту та аналізу документації залучаються експерти відповідного вузького профілю.

Командність

Монітори повинні працювати в команді та підтримувати один одного. Недопустимі суб’єктивні висловлювання та конфлікти, особливо під час роботи команди. 

Розділи

Повідомити про порушення
ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ Підписатися
 • monitor-info.com.ua
 • +38 067 011 45 45 (UA)
 • 04070, м. Київ, Волошськая 22/28 (Хорива 22/28) кв. 54 (1 поверх)