29.01.2020

Катування в міжнародному праві - Посібник з юриспруденції (2008)


Асоціація запобігання катуванням (APT) - міжнародна неурядова організація, яка займається запобіганням катуванням та іншим жорстоким поводженням у всьому світі. APT зосереджується на трьох інтегрованих цілях: ефективні правові рамки, прозорість в установах та зміцнення потенціалу.


Цей Посібник є кульмінацією проекту APT, розпочатого у 2002 році з оприлюдненням посібника з судової практики Європейського суду з прав людини щодо катувань та жорстокого поводження, що є основою глави 2 цього Посібника.


Центр правосуддя та міжнародного права (CEJIL) - регіональна неурядова правозахисна організація, місією якої є досягнення повного впровадження міжнародних норм про права людини в державах-членах Організації американських держав шляхом використання Міжамериканська система захисту прав людини та інші міжнародні механізми захисту.

Підхід CEJIL орієнтований на жертв і працює у партнерстві з правозахисниками та організаціями, щоб сприяти соціальній справедливості. Під час виконання своєї місії CEJIL розглядає справи про серйозні порушення прав людини для отримання справедливості та компенсації жертвам та сприяння захисту прав людини шляхом змін у законах, політиці та практиці країн.


Цей Посібник є спільними зусиллями для того, щоб забезпечити повне дотримання та впровадження міжнародних та регіональних правових норм щодо запобігання катуванню та іншому жорстокому поводженню. Уряди, адвокати та учасники цивільного суспільства повинні знати про те, які діяння кваліфікуються як тортури чи жорстоке поводження, а також повний обсяг зобов'язань, взятих на себе державою щодо запобігання, розслідування та покарання катувань. Стандарти повинні послідовно застосовуватися на міжнародному, регіональному та національному рівнях, щоб забезпечити рівний захист для всіх.

Цей посібник має на меті дати відповіді на такі питання, як складається катування, хто повинен нести відповідальність за жорстоке поводження, коли держава повинна розслідувати звинувачення у зловживанні та як слід поводитись із затриманими.

Ознайомитись з повним текстом посібника ви можете у доданому файлі (in english)

Джерело

Повідомити про порушення
ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ Підписатися
  • monitor-info.com.ua
  • +38 067 011 45 45 (UA)
  • 04070, м. Київ, Волошськая 22/28 (Хорива 22/28) кв. 54 (1 поверх)