Місця несвободи

Оріхівська виправна колонія № 88

Державна пенітенціарна служба України (ДПтСУ)
Адреса: Запорізька обл., с. Мала Токмачка, вул. Привокзальна,1 показати на карті
Поточний стан : Проблемний
Дати візитів:
  • 26.01.2016
  • 19.07.2016

С. Мала Токмачка, Орiхівського району, Запорізької області, 70550.

Жахливі умови утримання, антисанітарія,порушення права на гідну оплату праці, порушення вимог законодавства при застосуванні спеціальних засобів та заходів дисциплінарного впливу на засуджених

 

Оріхівська виправна колонія (№ 88) заснована у 1962 році в селі Мала Токмачка Оріхівського району. Установа має середній рівень безпеки для чоловіків, які раніше відбували покарання у вигляді позбавлення волі. Спеціалізація виробництва установи - металообробка, виготовлення металоконструкцій, гаряча штамповка, товарів народного споживання, пошиття спецодягу. На час візиту в установі трималося 572 засуджених, з них 15 - в дільниці соціальної реабілітації, 17 - в арештному домі.

Дільниця карантину, діагностики і розподілу, для тримання новоприбулих до установи осіб розміщена у напівпідвальному приміщенні із недостатнім штучним та природнім освітленням, а також доступом до свіжого повітря. Аналогічна проблема з штучним освітленням продовжує мати і в частині інших приміщень. Ремонтні роботи, які на даний час проводяться в гуртожитках, зумовлюють тримання в’язнів з порушенням встановлених норм жилої площі. Особи, які тримаються в штрафних приміщеннях та арештному домі, обмежені у доступі до питної води. При переведенні до дисциплінарного ізолятору та приміщень камерного типу в’язні не у повній мірі забезпечуються постільними речами. Засуджені установи недостатньо поінформовані про інстанції, до яких можливо звернутися для захисту і поновлення своїх прав. Мають місце порушення вимог техніки безпеки та права особи на приватність. У порушення вимог статті 121 Кримінально-виконавчого кодексу України в колонії з доходів засуджених здійснюється відрахування вартості харчування.

 

  • Попередній візит 55.55.5555
  • Наступний візит 55.55.5555

с. Мала Токмачка, вул. Привокзальна,1

Запорізька обл., Україна
БІЛЬША КАРТА

Повідомити про порушення у даному закладі

?Дисклаймер. Інформація, хто і для чого збирає інформацію. І що для повідомлень про злочини потрібно звертатися до прокуратури.
Повідомити про порушення
ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ Підписатися
  • monitor-info.com.ua
  • +38 067 011 45 45 (UA)
  • 04070, м. Київ, Волошськая 22/28 (Хорива 22/28) кв. 54 (1 поверх)