Місця несвободи

Орлівська обласна психіатрична лікарня

Міністерство охорони здоров’я України (МОЗУ)
Адреса: Рівненська обл., с. Орлівка, вул. Миру, 35-а показати на карті
Поточний стан : Не перевірявся
Дати візитів:
  • 02.08.2018

Лікарня розрахована для лікування 225 осіб. Функціонує лікарня з 1983 року, розміщена у типовому приміщенні. Навколо лікарні ліс, на території обладнано місця для відпочинку. При вході до лікарні є магазин, де пацієнти можуть придбати необхідні речі. Моніторингова група відмітила позитивний психологічний клімат в лікарні, пацієнти під час бесід були невимушені та відверті, лише позитивно говорили про персонал.

- Потребують ремонтів приміщення та покрівля: напередодні візиту була злива і на верхніх поверхах стеля приміщень має сліди протікання; Існують необґрунтовані обмеження: всі ванні кімнати замкнені, ними можна користуватися лише з дозволу персоналу: При фізичній фіксації хворих застосовуються полотняні ремені, використання яких може призвести до ушкоджень;Хоча засоби фіксації осіб з психічними розладами не сертифіковані в Україні, однак за Не створено позитивного терапевтичного середовища: частина ліжок і матраців потребують термінової заміни, постіль зношена, У відділенні 3 відсутні ємкості з питною водою; Інформація про права пацієнтів та телефонами гарячих ліній розташована лише у прийомному відділенні, у доступних для пацієнтів місцях відсутня; Порушення надання стаціонарної допомоги пацієнтам: не проводяться комісійні огляди пацієнтів, які мають здійснюватися щомісяця; Обмежене коло реабілітаційних заходів: реабілітація зведена до трудно терапії та самообслуговування; В лікарні десятиліття проживає базіменний пацієнт з синдромом Дауна, якому лікарня не може видати документи, а відтак і влаштувати до соціальної установи Через недостатнє фінансування не забезпечено належним харчуванням: у день візиту не було в меню м’ясних або рибних страв; У роботі харчоблоку виявлені порушення: у журналі персоналу одна працівниця не розписалась і відсутній підпис медичного працівника щодо допуску до роботи на харчоблоці; Не забезпечено санітарно- епідеміологічний режим: кварцування здійснюється лише маніпуляційних кімнат і корпусу, де раніше розташовувалося протитуберкульозне відділення, у решті відділень відсутні кварцеві лампи. Довготривале перебування в лікарні: виявлено пацієнтів, які з минулого року перебувають в лікарні без комісійного продовження лікування.

 

  • Попередній візит 55.55.5555
  • Наступний візит 55.55.5555

с. Орлівка, вул. Миру, 35-а

Рівненська обл., Україна
БІЛЬША КАРТА

Повідомити про порушення у даному закладі

?Дисклаймер. Інформація, хто і для чого збирає інформацію. І що для повідомлень про злочини потрібно звертатися до прокуратури.
Повідомити про порушення
ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ Підписатися
  • monitor-info.com.ua
  • +38 067 011 45 45 (UA)
  • 04070, м. Київ, Волошськая 22/28 (Хорива 22/28) кв. 54 (1 поверх)