Місця несвободи

Полтавська обласна клінічна психлікарня

Міністерство охорони здоров’я України (МОЗУ)
Адреса: Полтавська обл., м. Полтава, вул. Медична, 1 показати на карті
Поточний стан : Проблемний
Дати візитів:
  • 03.05.2018

 Психіатрична лікарня перебуває в безпосередньому підпорядкуванні Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації. Штати лікарні визначаються головним лікарем після обговорення і апаратом управління в залежності від цілей і завдань лікарні на наступний рік. робочого навантаження кожної функціональної одиниці для забезпечення завдань лікарні та затверджується ДОЗ ПОДЛ.

В розпорядженні лікарні знаходиться: виділений в установленому порядку фонд основних засобів(будівлі, обладнання, інвентар, земельна ділянка, бюджетні засоби на утримання лікарні та інші джерела фінансування).

Психіатрична лікарня є клінічною базою кафедри психіатрії, наркології та медичної психології УМСА та Полтавського базового медичного коледжу. Керівництво психіатричною лікарнею на основі єдиноначальності здійснює головний лікар, що призначається на цю посаду і звільняється з неї у встановленому порядку.

Підрозділи ПОКПЛ ім. О.Ф. Мальцева. 2-а відділення психіатричне, для дорослих 2-б відділення психіатричне, для дорослих 3-а відділення для примусового лікування психічно хворих 3-б відділення психіатричне для дорослих 4-а відділення психіатричне для дорослих 5-а відділення психіатричне для дорослих 5-б відділення психіатричне для дорослих 6 відділення психіатричне для дорослих 7 відділення геронтопсихіатричне паліативної допомоги 8 відділення психіатричне для дорослих, хворих на туберкульоз 9 відділення психіатричне дитяче, з ліжками для військово-лікарської експертизи 10 відділення психіатричне сестринського нагляду 11 відділення психіатричне для дорослих, інфекційне 12 відділення інтенсивної терапії 14 відділення психіатричне для дорослих відділення психоневрологічне, для хворих з межовими станами та психосоматичними розладами відділення психіатричне для інвалідів та ветеранів війни відділення амбулаторної судово-психіатричної експертизи приймальне відділення клініко-діагностична лабораторія рентгенодіагностичне відділення фізіотерапевтичне відділення кабінет функціональної діагностики стоматологічний кабінет гінекологічний кабінет центральне стерилізаційне відділення відділення соціально-трудової реабілітації хворих патологоанатомічне відділення апарат управління господарсько-обслуговуючий персонал загально-лікарняний медичний персонал педагогічний персонал персонал, прирівняний по оплаті праці до медичного допоміжне господарство житловий фонд Під час візиту відвідані: - відділення 3а з посиленим наглядом; - відділення 14 загальне - відділення сестринського догляду

Перенаповненість палат

Відсутність позитивного терапевтичного середовища відділення №14, графік відвідування туалетної кімнати (в.№14) Необхідність проведення ремонтних робіт (санвузол, душова) - відділеня 14 прослуховування і обмеження користування телефоном (відділення №3-а)

 

Коментар: Загальна атмосфера в установі позитивна, персонал та хворі легко йдуть на контакт, в гарному настрої, проявляють позитивне відношення до моніторінгової групи. Вільно обговорюють діяльність установи та адміністрації.

  • Попередній візит 55.55.5555
  • Наступний візит 55.55.5555

м. Полтава, вул. Медична, 1

Полтавська обл., Україна
БІЛЬША КАРТА

Повідомити про порушення у даному закладі

?Дисклаймер. Інформація, хто і для чого збирає інформацію. І що для повідомлень про злочини потрібно звертатися до прокуратури.
Повідомити про порушення
ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ Підписатися
  • monitor-info.com.ua
  • +38 067 011 45 45 (UA)
  • 04070, м. Київ, Волошськая 22/28 (Хорива 22/28) кв. 54 (1 поверх)