Місця несвободи

Прилуцький відділ поліції

Міністерство внутрішніх справ України (МВСУ)
Адреса: Чернігівська обл., Прилуки, вул. Котляревського, 66 показати на карті
Поточний стан : Не перевірявся
Дати візитів:
  • 15.08.2018

Прилуцький відділ поліції ГУНП в Чернігівській області розташоване за адресою: м.Прилуки, вул. Котляревського,66 в окремій одноповерховій будівлі, що має відокремлену прилеглу територію.

На час моніторингового візиту до відділу поліції в кімнаті для затриманих особи не утримувалися. Відповідно до наданих членам моніторингової групи документів упродовж 2018 року до зазначеної кімнати громадяни не поміщалися. Під час її огляду слідів перебування та утримання в ній людей не виявлено. Водночас установлено, що на вхідних дверях до кімнати для затриманих відсутня табличка з відповідною назвою, кімната належним чином не опечатана, що не виключає можливості несанкціонованого поміщення та утримання в ній осіб. Викликає занепокоєння те, що працівники чергової частини не володіють необхідними знаннями щодо дотримання прав вразливих груп населення на безперервне лікування. Зокрема, оперативний черговий данного відділення поліції не має інформації про те, де в місті впроваджена замісна підтримувальна терапія, а також порядок дій під час доставлення осіб, які її потребують. Не змогли працівники відділення поліції вказати особливості застосування заходів примусу і до осіб, які отримують антиретровірусну терапію. Турбують також і факти відсутності кімнати для проведення слідчих дій та конфіденційних побачень. Службові кабінети не мають інформаційних табличок із зазначенням посади та прізвищ працівників поліції. Не забезпечено тут доступ до інформації про права людини, зокрема порядку звернення до Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, у вестибюлі відсутня документація для відвідувачів: зразки заяв, порядок подання звернення і т.п. Доступ маломобільної категорії населення до адміністративної будівлі ускладнений через невідповідність пандусу на сходах центрального входу будівельним нормам. Кімната для прийому громадян знаходиться у не доступному для громадян місці.

У Прилуцькому відділі поліції лише одна кімната для затриманих. На час моніторингового візиту до відділу поліції в кімнаті для затриманих особи не утримувалися. Відповідно до наданих членам моніторингової групи документів упродовж 2018 року до зазначеної кімнати громадяни не поміщалися. Під час її огляду слідів перебування та утримання в ній людей не виявлено. Водночас установлено, що на вхідних дверях до кімнати для затриманих відсутня табличка з відповідною назвою, кімната належним чином не опечатана, на момент нашого відвідування була відкрита, що не виключає можливості несанкціонованого поміщення та утримування в ній осіб.

  • Попередній візит 55.55.5555
  • Наступний візит 55.55.5555

Прилуки, вул. Котляревського, 66

Чернігівська обл., Україна
БІЛЬША КАРТА

Повідомити про порушення у даному закладі

?Дисклаймер. Інформація, хто і для чого збирає інформацію. І що для повідомлень про злочини потрібно звертатися до прокуратури.
Повідомити про порушення
ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ Підписатися
  • monitor-info.com.ua
  • +38 067 011 45 45 (UA)
  • 04070, м. Київ, Волошськая 22/28 (Хорива 22/28) кв. 54 (1 поверх)