Місця несвободи

Стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання у селищі Кострижівка

Міністерство соціальної політики України (Мінсоцполітики)
Адреса: Чернівецька обл., с.Кострижівка Заставнівського району, с.Кострижівка, вул.Буковинська,19 показати на карті
Поточний стан : Проблемний
Дати візитів:
  • 28.09.2016
  • 03.03.2018

Потужність установи - 30 ліжко-місць. На час моніторингу перебувало 28 осіб, з яких 5 осіб з інвалідністю. Статус мають 3 особи; 1 - сім'я загиблого, 1 - учасник війни, 1 - дитина війни.

1. Зачинені на ключ вхідні двері стацвідділення. 2. Відсутність історій хвороби на підопічних. 3. Відсутність ІПР на інвалідів 4. Відсутність реабілітаційних заходів. 5. Стара та частково брудна постільна білизна. 6. Простирадла у ліжкових хворих лежать на медичних клейонках. 7. Некомпетентність персоналу. 8. Застаріле Положення про стацвідділення. 9. Неякісний догляд за підопічними (замість туалетного стільця - 6-ти літрове відро). 10. Підопічні понад 2 роки не бувають на свіжому повітрі окрім балкона на 4 поверсі.

Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання є структурним підрозділом територіального центру, утворюється для обслуговування не менш як 10 і не більш як 50 громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, осіб з інвалідністю, які потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування.

Основним завданням відділення стаціонарного догляду є забезпечення належних умов для проживання/перебування, соціально-побутового обслуговування, надання медичної допомоги і соціальних послуг громадян, які потребують стороннього догляду і допомоги. До відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання/перебування приймаються на повне державне утримання особи похилого віку та особи з інвалідністю першої і другої групи, старші за 18 років, які за станом здоров'я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги, яким згідно з медичним висновком не протипоказане проживання/перебування у відділенні стаціонарного догляду та які не мають працездатних родичів, зобов’язаних їх утримувати за законом. Пенсія підопічним виплачується у встановленому законодавством порядку. На час моніторингу у закладі перебувало 24 мешканці.

1. Прострочені продукти харчування. 2. Недовага продуктів харчування. 3. Занижена температура. 4. Прострочені медикаменти.

  • Попередній візит 55.55.5555
  • Наступний візит 55.55.5555

с.Кострижівка Заставнівського району, с.Кострижівка, вул.Буковинська,19

Чернівецька обл., Україна
БІЛЬША КАРТА

Повідомити про порушення у даному закладі

?Дисклаймер. Інформація, хто і для чого збирає інформацію. І що для повідомлень про злочини потрібно звертатися до прокуратури.
Повідомити про порушення
ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ Підписатися
  • monitor-info.com.ua
  • +38 067 011 45 45 (UA)
  • 04070, м. Київ, Волошськая 22/28 (Хорива 22/28) кв. 54 (1 поверх)