31.10.2023

Відбувся тренінг з підвищення кваліфікації моніторів НПМ щодо особливостей здійснення моніторингу додержання прав людей старшого віку та осіб з інвалідністю в приватних пансіонатах

Сьогодні відбувся тренінг з підвищення кваліфікації моніторів Національний превентивний механізм – НПМ щодо особливостей здійснення моніторингу додержання прав людей старшого віку та осіб з інвалідністю в приватних пансіонатах.

Тренінг був спрямований на поглиблення та набуття необхідних знань про особливості моніторингу приватних закладів для осіб старшого віку та осіб з інвалідністю. 

Тренерами виступили Представник Уповноваженого з прав людини в місцях несвободи Віталій Нікулін, який розповів про системні порушення прав людей старшого віку та осіб з інвалідністю в установах приватної форми власності, виявлені під час відвідувань національного превентивного механізму.

Начальник відділу реалізації національного превентивного механізму в закладах соціального забезпечення та освіти Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму Олена Струц розповіла про особливості моніторингу приватних установ. Зокрема акцентувала увагу на питаннях щодо застосування методології моніторингових відвідувань та спілкування з різними категоріями осіб в приватних установах згідно з розробленим експертами чек-листом. 

У тренінгу взяло участь 68 осіб з числа працівників Офісу Уповноваженого і громадських моніторів НПМ.

Якщо у вас не було можливості доєднатись до тренінгу, ми раді надати вам можливість переглянути запис тренінгу та надати інші матеріали, для цього напишіть листа з темою Запит на запис тренінгу на пошту zvern.uwt@gmail.com.

Завдяки подібним тренінгам ми посилюємо спроможності моніторів НПМ здійснювати моніторингові візити до місць несвободи різного виду, цього разу до стаціонарних установ соціального захисту державної та недержавної форми власності.

Тренінг організовано ГО Україна без тортур спільно з Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за підтримки Європейського союзу та Міжнародного Фонду Відродження в рамках спільної ініціативи Європейське Відродження України.

Розділи

Повідомити про порушення
ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ Підписатися
  • monitor-info.com.ua
  • +38 067 011 45 45 (UA)
  • 04070, м. Київ, Волошськая 22/28 (Хорива 22/28) кв. 54 (1 поверх)