Місця несвободи

Коломийський дитячий будинок-інтернат

Міністерство соціальної політики України (Мінсоцполітики)
Адреса: Івано-Франківська обл., м. Коломия, вул. Староміська,23 показати на карті
Поточний стан : Проблемний
Дати візитів:
  • 22.12.2016
  • 10.09.2018

Коломийський ДБІ є соціально-медичною установою для постійного проживання дітей (дівчат) віком від 4 до18 років із вадами фізичного та розумового розвитку і психічними розладами, які потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування, освітніх та реабілітаційних послуг. Будинок-інтернат є установою ІІІ профілю для вихованців(дівчат) з помірною та глибокою розумовою відсталістю і психічними розладами,які можуть самостійно пересуватися і не можуть самостійно обслуговуватися. У будинку-інтернаті є молодіжне відділення для осіб (жінок) віком від 18 до 35 років. Власником будинку-інтернату, відповідно до Положення, є Івано-Франківська обласна рада. Коломийський дитячий будинок інтернат знаходиться за адресою: м. Коломия вул.Староміська,23. Установа розрахована на 90 осіб. На час візиту в будинку інтернаті проживало 54 особи. З них 35 осіб в молодіжному відділенні. Діти позбавлені батьківського піклування 13осіб, діти що мають батьків 6 осіб.Усі 54 особи з інвалідністю. Загальна територія установи складає 0.5 га На території будинку-інтернату розташований один житловий корпус (на 3 поверхи), який побудований ще у 1929році: на першому поверсі розміщена карантинна кімната, яка виконує функцію ще і кімнату психіатра, 4 ігрові кімнати в яких є тільки столи та лавки для дітей , де вони і їдять, 2 спальні кімнати, туалет з умивальниками та ванна кімната; на другому поверсі розміщена 1 виховательська кімната, 6 спальних кімнат, туалет з умивальниками та ізолятор; на третьому поверсі розміщено медичний блок, де є фізкабінет. Також на території є адміністративний корпус (побудований у 1935році) з однією ігровою кімнатою, що виконує функцію ще і актового залу та спортзалу а також кухня, службові кабінети. На подвір'ї є також інші службові будівлі:котельня, пральня, 2 гаражі, 2 склади м'якого інвентарю, майстерня, кімната для відвідування родичами діток, продуктовий та овочевий склад а також дитячий ігровий майданчик із лавочками, альтанками і критими павільйонами. Капітальний ремонт в примішенні не проводився вже давно, однак поточний проводиться щороку.

Порушення на роботі харчоблоку, в тому числі порушення санітарно-епідеміологічних норм ( битий емальований посуд, кухарі працюють без шапочок на голові) ; - формальний підхід до оформлення та виконання індивідуальних програм реабілітації осіб з інвалідністю; - недотримання норм площі на 1 особу; - підопічні виконують роботу персоналу; - обмеження доступу до туалету. - Порушення права на охорону здоров”я та медичну допомогу

 

  • Попередній візит 55.55.5555
  • Наступний візит 55.55.5555

м. Коломия, вул. Староміська,23

Івано-Франківська обл., Україна
БІЛЬША КАРТА

Повідомити про порушення у даному закладі

?Дисклаймер. Інформація, хто і для чого збирає інформацію. І що для повідомлень про злочини потрібно звертатися до прокуратури.
Повідомити про порушення
ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ Підписатися
  • monitor-info.com.ua
  • +38 067 011 45 45 (UA)
  • 04070, м. Київ, Волошськая 22/28 (Хорива 22/28) кв. 54 (1 поверх)